Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok?

Milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Asus laptopot szeretnék venni, de azon belül nem tudom melyiknek legjobb az ár-érték aránya. 130000 a max amit rászánok. Azért gondoltam Asus-ra, mert jókat hallottam róla haveroktól.
2011. márc. 31. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább HP-kat nézegess. Nekem most egy G62-A30SH van, core i3 procival, 3 giga rammal és 320 giga HDD-vel, stb., én nettó nagyker áron meg tudtam venni 105 ezerért, boltban olyan 150 körül van, lehet találsz máshol olcsóbban is. Jók még a probook-ok is, mondjuk az se 130 ezres árkategória, de nagyon erősek...érdemes lenne még rászánnod 10-20ezret.
2011. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anus-t ne vegyél, higyj nekem nagyon ratyi én 1000-szer megbántam h olyat vettem de nem csak én.


Inkább Samsung, MSI, Toshiba vagy Dell

2011. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!