Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kössem össze a tv-t és...

Hogyan kössem össze a tv-t és a számítógépet?

Figyelt kérdés
Régebben valahogy egy ismerősöm összekötötte a gépet és a tv-t úgy, hogy láttam a tvn a számítógép képernyőjét. Hogy csináljam meg?
2011. márc. 19. 22:12
 1/7 Olga néni ***** válasza:
Vannak, voltak olyan számítógép videokártyák, melyek rendelkeztek antennakimenettel. Úgy tudom, sima antennakábellel össze lehetett kötni a TV-vel. Nekem is ilyen videokártyám van, de még soha nem próbáltam TV-vel.
2011. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen gépet akarsz össze kötni, milyen TV-vel? Több lehetőség is van egy egyszerű kábbelel, csak nem mindegy milyen.

Ha erős gépet van és HD-tvd akkor HDMI kábel, ha nem akkor sima VGA kábel.

2011. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megtaláltam hogy mivel kötöttük össze, és abba 4 ilyen kis pöcök van... az bele is megy a tv-be átváltóval, csak az én gépembe meg olyan kell amibe 5 pöcök van:(
2011. márc. 19. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a számítógépedben található videokártya neve?

Mi a TV-d pontos típusa?

2011. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na megvan:D ezt a kábelt be tudom kötni a számíótgépbe és a tvbe is ilyen eurocsatlakozóval. a videókártya: Geforce 8600 GT asszem:D a tv orion. szóval be tudom kötni , a gép is érzékelni, csak nem tudom beállítani hogy látszódjon a tv-n. próbálgattam és rámentem arra hogy a 2. helyen legyen az asztal én hülye és mivel a tvn még nem látom így ha most bedugom a gépbe, nincs kép.:D
2011. márc. 20. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Orion a TV-d, vagyis régebbi? Nem lapos (LCD) az?

Ha igen, akkor ilyenre van szükséged:

[link]

Ez a kábel 1,5 m-es és nem tudom, hogy ennyi elég lesz, mert ha nem, akkor ezt ajánlom neked:

[link]

Itt még adnak hang átalakítót is, hogy a TV-n ne csak képet láss, hanem hangja is legyen neki.

Azt írd meg még nekem, hogy milyen op.rendszer van a gépen - WinXP, vagy Windows 7?

Leszedted-e a drivert a videókártya gyártó cég oldaláról?

2011. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
windows 7-em van , nemrég tettem fel és nem szedtem le drivert :)
2011. márc. 20. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!