Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ráfizetek a korlátlan internet...

Ráfizetek a korlátlan internetemre?

Figyelt kérdés
Korlátlan internetes mobilinternetem van (vodafone) es kiirta, hogy a 3G elérte a korlátot...Plusz a számok alatta amennyivel tulléptem. Mikor vettem a csaj azt mondta, hogy ez korlatlan, tehat nem fiezetek rá, ha átléptem, csak lassabb lesz max a net. Ilyenkor egy honapra valo 3G-t léptem át és jövö honaptol kezdve nem fogja kidobni ezt az ablakot?
2011. márc. 19. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd át a szerződésedet.. a csaj meg lehet benézte.. tudod, NŐŐŐK.. :D
2011. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 3 Gb letöltésre fizettem elő és 1 Gb után jön is az sms- meg egyéb felszólítás de amikor küldik a csekket abba minden teljesen rendben van szóval egyelőre ne idegeskedj emiatt általába nem szokták mindenhol átírni az adatokat
2011. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fizetsz rá, nekem is az van már 1 éve és múlthónapban írtam alá még 2 évet.

Csökkent 400 forinttal a díj, és ajándékba adtak egyúj modemet ez wifi ruterrel meg egy androidos telefont és felemeltéka limitet 3 gb val uh most 8 gb.


Ha eléred a forgalomhatárt akkor lelassítják számlazárásig és kész, aztán újra feloldják.



Nem mondom hogy jó ez vagy mittoméán mert sokkal jobb is lehetne, de ha azt nézem hogy nem vagy telefondróthoz kötve, hazsnálhatod mobilba dugva is a sim kártyát netezésre, plusz nem fizetsz külön a telefonvonalért, külön az internetért akkor


Sokkal jobb a vezetéknélküli net.


Ha havi 30 Gb lenne a limit még elégedett is volnék így csak jólessz...

2011. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi..tuvtuv nekem is igy van..jobb meg ugyse nagyon lesz...
2011. márc. 19. 13:16
 5/7 A kérdező kommentje:

még annyi,h ezt hogy ertetted tuvtuv?


''hazsnálhatod mobilba dugva is a sim kártyát netezésre''


konkretan ha van a telodon olyan kimenet,amibe bellefer a tamponnet,tudod hasznalni a mobilodon a netet vele?beszaras...nekem mondjuk nokia c3-am van es nincs rajta ilyen kimenet.

2011. márc. 19. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Abból az usb stickből ki lehet venni a sim kártyát átteszed a telefonba és tudsz vele netezni.
2011. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz!! :)
2011. márc. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!