Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel valaki más betudja kapcsolni a webcamerámet és nézni hogy mit csinálok? És hogy tudnám kiirtani?

Figyelt kérdés
Csak mert bekapcsoltam a laptopot és a cam mellett ugye van egy kis lámpácska ami világít ha a camera be van kapcsolva. És az elkezdett villogni. Lehet hogy csak képzeltem de a Rejtély c. sorozatban volt egy olyan rész amiben ilyenen keresztül öltek meg pár embert. Szóval kicsit megijedtem. Tudtok ilyenről? És hogy tudok tőle megszabadulni? Most leragasztottam kis papírral.
2011. márc. 9. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg a futó programok között, van-e valami gyanús. Ha van, állítsd le, töröld ki. Ölni nem fognak vele, ne aggódj, maximum megsasolnak ahogy egyszál semmiben gépezel :D
2011. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!