Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen GPD navigációt vegyek,...

Milyen GPD navigációt vegyek, ami nem csak a forgalomban, hanem pl egy túrázás alkalmával a nagy semmi, vagy éppen egy nagy erdő közepén is biztonsággal talál jelet, és visszairányít a kocsimhoz? Kb 20-30e-t áldoznék rá.

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:43
 1/5 A kérdező kommentje:
GPS-t akartam írni... még korán van... :S
2011. márc. 6. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Lényegében át lehet váltani autósról gyalogos módba.Így használhatók az autós navik erre.
2011. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy haveromnak elvittük egyszer a naviját, de nemigen akart jelet találni, pedig csak a János-hegyen voltunk. Én azér jobban el szoktam kóricálni (gombászás). Sajnos nem tudom a srác navijának a márkáját, ezért is gondoltam, hogy kérek itt tapasztalati tanácsot.
2011. márc. 8. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:

1-ő


Naviból sok féle van,sőt kimondottan túrázásra is van készülék.A neten találsz bőven,de nem olcsóak.

Viszont a készüléket leárnyékolják mondjuk a lombos fák,akkor bizony nehezen talál jelet.

Esetleg a telefonodra is letölthetsz navigációt,1 próbát az is megér.

2011. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos vettem egy Garmin Etrec legolcsóbb túranavit, ami egyébként nagyon kis egyszerű, de hasznos masina. Úgy gondoltam ha főként túrázásra kell, inkább olyat veszek, ami kimondottan azt a célt szolgálja. Köszönöm a segítségeteket!
2011. márc. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!