Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki tudja hogyan kell hekkelni?

Ki tudja hogyan kell hekkelni?

Figyelt kérdés
Aki tudja hogyan kell hekelni az írja le lépésről lépésről.
2011. febr. 13. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Mit?

Úgy egyébként visszafejted a programot, megkeresed azt a programrészletet, ami tartalmaz valamiféle olyan adatot, ami akadályozza a futást, megkeresed (vagy kiiktatod) azt az algoritmust, ami ezt feloldja és hajrá (prózaian)

2011. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első, remekül leírtad! Olyan mintha megkérdeznék, hogy hogy jutsz be egy szobába aminek be van zárva az ajtaja és te azt válaszolnád, hogy mi sem egyszerűbb, bemegyek a szobába, elviszem a kulcsut, kijövök és kinyitom az ajtót :) Gondolkozz azért...

A kérdező meg .. no comment.

2011. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nincs komment mert úgy értettel hogy pl:feltörni a farmeramáját.
2011. febr. 13. 15:40
 4/8 anonim válasza:

előbb tanuld meg leírni a Hack szót csak utána törődj ilyesmikkel.

megkérdezhetem hogy kinek akarod fltörni a farmeramáját és miért jó az neked és mellesleg hány éves vagy? 12re tippelek.

2011. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15:10-nak.. Nem egészen ezt írtam.

Visszafejtem a programot.. ez nem azt jelenti, hogy simán bementem a lezárt szobába.

Megkeresem a kódrészletet.. sötét szobában tapogatódzom keresvén a kulcsot, vagy megtalálom, vagy nem.

Azért ezek sem nem egyszerűek, sem biztos eredményt hozók.

Olykor már a visszafejtés sem megy, és ha az sem megy, akkor a további megoldandók fel sem merülnek.

2011. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, felejtsd el az egészet. Abszolút híján vagy bármiféle ismeretnek, ami ehhez kell és esélytelen, hogy valaki egy éven belül el tudná magyarázni neked...


Nem bántásnak mondom, hanem teljesen komolyan. Ez olyan dolog, amiről az egyetemi képzés végén kezd csak derengeni valami.

2011. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha hekkelni akarsz, akkor menj el a pecsenyesütőhöz a piacon, ott jó hekket csinálnak.

A kérdésed alaplán többre nemigen futná a felkészültségedből.

2011. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
..................................
2011. febr. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!