Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megvegyem ezt a mérleget? Rá...

Megvegyem ezt a mérleget? Rá merjek én állni 108 kilóval?

Figyelt kérdés

[link]


Az elején volt egy ilyen kép:

[link]


ott oda van írva, hogy max 180 kg. De nem fog betörni alattam ez az üveg? Nagyon félek. Pedig meg szeretném venni a mérleget, mert fogyózni is akarok és a régi már nem jó.


Örülnék ha írnának nagyobb súlyú emberek is, akiknek hasonló van, mert én nem merek ráállni, max bakancsban, hogy szét ne vágjon :)))


2009. febr. 8. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan állj rá el fog bírni:))mi ketten álltunk rá a párommal meg se kottyant neki:))
2009. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
93 kiló vagyok, de voltam 108 is, de már állt rá 116 kilós ember is a miénkre, még megvan mindkét lába, szóval csak bátran! :)
2009. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd csak meg. Garanciás, látod.
2009. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 300 kilóval tesztelik, vedd meg nyugodtan!
2009. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. :) Remélem nem lesz probléma.
2009. febr. 8. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz semmi baj, de ha nagyon félsz akkor először egy puha(!!!) talpú papucsban állj rá! Bakancsban semmi képpen ne próbáld ki!
2009. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Van ilyen kis szobapapucsom, az plüss-szerűség, és az alja valami kartonszerűség. Mint amit a szállodákban adnak, olyan kis semmi papucs :))

Majd abban próbálom ki, nem is akartam összemocskolni, bakancsban, azt csak úgy írtam :)

2009. febr. 10. 19:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe ez a kérdés. Megvettük a mérleget és azóta is használom, igaz már fogytam de semmi baja a mérlegnek. Örülök, hogy megvettem.
2009. dec. 24. 04:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!