Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért akadozik facebookon a...

Miért akadozik facebookon a játék a gépemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy az újabb gépemen nem működik rendesen a facebookon egy játék. Tudom, nem tűnik nagy problémának, de én nagyon szeretem ezt a játékot (bejeweled blitz), és azért zavar nagyon, mert az előző elég primitív gépemen (alapjáraton irodai használatra való) gépen rendesen ment, pedig nem hinném, hogy bármi is jobb lett volna benne, mint a mostaniban. Hogyha esetleg tudnátok néhány tippet adni, hogy mivel akadályozhatnám meg az akadozást, azt nagyon szépen megköszönném. :)
2011. jan. 20. 18:49
 1/3 Andr4s válasza:
100%

Milyen bongeszot hasznalsz?

Amugy jatek elinditasa utan indits egy feladatkezelot, CPU hasznalat szerint rakd sorba a futo processeket, es nezd meg mi zabalja a legtobbet.

Jo esellyel a plugin-container.exe, ha firefoxrol van szo, ezt jelenleg csak bongeszocserevel tudod orvosolni, pl Opera, stb.

2011. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. A gond az, hogy nem igazán értek a gépekhez. Szóval akkor ha jól értelmezem, azt mondod, hogy a firefox (nekem az van) az nem jó? Csak mert a régi gépemen is azzal futott a játék, és jól ment. Az opera böngésző meg jobb lenne? Köszi
2011. jan. 21. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Opera sem futtatja jobban a flash játékokat.

A firefox azért futtatja a plugin-container.exe-t, mert így az esetleges flash vagy más pluginek kihalása miatt maga a böngésző nem omlik össze. Nem lehet, hogy több flash animáció fut egyszerre?

(Olyan gép nem létezik, amit pár rosszul megírt flash ne tudna 100%-ra kiterhelni. Nagyon helyes, hogy a html5 kiírtja majd ezeket a butaságokat :) )

2011. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!