Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HDMI-kábel mindeggy melyik?

HDMI-kábel mindeggy melyik?

Figyelt kérdés
Neten keresgettem, és láttam 3 ezerért de 8-ért is. A kép minőségét befolyásolhatja az olcsóbb ill. a drágáb? Vagy csak azért mert az egyik nevenincs, a másik világmárka? Tehát érdemesbb a drágábbat venni?
2011. jan. 6. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Ez nem más, mint egy trükkös marketing fogás.

Én már egy csomó kábelt megnéztem és nem volt különbség köztük, maximum annyi, hogy volt pár gagyi kivitel, ami szétpergett, tehát ne költs rá sokat, de azért ne egy silány cuccot vegyél.


Ezek a kábelek vagy átviszik a jelet vagy nem, itt már nincs olyan, mint régen, hogy minőségi kábel, itt már csak jó vagy rossz kábel van.


[link]


Itt van még pár dolog.

2011. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is most vettem, és én se tudtam milyet vegyek. Fölmentem a legközelebbi számítógépes boltba, és kértem egyet azzal a kikötéssel hogy aranyozott legyen a csati. 1400ft volt. Tescoba, euronicsba néztem előtte 4000ft volt. az 1400-as is tökéletesnek bizonyult.
2011. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!