Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fényképező bekapcsol és...

Fényképező bekapcsol és kikapcsol miért?

Figyelt kérdés

Van egy FUJIFILM FINE PIX A820 fényképezőgépem és amikor bekapcsolom fényképezni akarok vele mármint megnyomom az exponáló gombot kikapcsol.

Mi lehet a gond?


2010. dec. 19. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kikapcsolni a vakut. Valószínűleg gyenge az akku a gépben, Ha elemről használod, akkor is.

Ha vaku nélkül megy a fotózás, akkor az a baja.

2010. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyenge akku/elem töltöttség esetén csinálja ezt a fényképező.
2010. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nekem akkor is csinálja amikor belépek a képekbe amikor váltok kamerára szóval majdnem mindennél
2010. dec. 19. 17:26
 4/7 anonim válasza:
Milyen elem/ aku van benne?
2010. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
GP 80 mikró elem HC
2010. dec. 22. 09:04
 6/7 anonim válasza:

Az elem két végét kicsit "keféld" meg a csatlakozókat( amik az elemhez érnek azokat is és utánna talán de ha akkor sem akkor tölcsd 2 napig az elemeket .

De ha az sem használ akkor vidd el szervizbe vagy ha még van rajta jótállás akkor vidd vissza ahonnan vetted.

2010. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már visszavitem és azt mondták hogy csak az elem csatlakozója el vilt szakadve tehátcsak hozzáért
2010. dec. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!