Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ATD gp 318-as navigáció jó...

ATD gp 318-as navigáció jó lehet? Media marktban 9900ft. Vagy ennyit is ér?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lehet, a garanciát is biztosítottnak látom.

Ma már a 3,5" kijelző a kisebbek közül való, de én megszokás után el vagyok a 2,8"-as PDA-val is, ha hirtelen kell és nincs nálam a 4,3-as.

Nyilván Noname, de személy szerint én ebben nem látok problémát. (Van ugye ár-érték arány is, ebben toronymagasan jó). Vaterán láttam egyet, abban Smart2Go térkép van...

2010. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: vedd meg bátran, első készüléknek kiváló, kérdés mennyit használod. Aztán ha kinőtted, már pontosan meg tudod fogalmazni mi az, amiben jobbat szeretnél.

Azért egy Primo jobb program, mint ami rajta van, netről össze lehet szedni, felrakni. Műszaki adataiban semmiben sem rosszabb, mint a másik 20-40 modell...

2010. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!