Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon ixus 1000Hs fényképező...

Canon ixus 1000Hs fényképező tényleg jó a sötétben?

Figyelt kérdés
van ilyen valakinek?mik a vélemények?és mennyibe kerül egy ilyen gép?
2010. dec. 10. 17:33
 1/6 anonim válasza:

A kompaktoknál azt, hogy "jó-e a sötétben" nagyban befolyásolja az objektív fényereje. Na most ennek a canonnak ha jól láttam, akkor az objektívje f3.4-5.6-os fényerejű, ami nem számít kiemelkedőnek, tekintve, hogy egy kb 80.000Ft-os gépről van szó. Én ennyi pénzért (persze ez csak egy vélemény) inkább egy Panasonic fz28-at, vagy fz 38-at választanék, mert az f2.8-4.4 fényerőt tud (a kisebb érték a nagyobb fényerőt jelöli).

Remélem hasznos volt a válasz!

2010. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fz 38-nak közbe utánna néztem és nagyon jónak igérkezik :)köszi az infót.Sokkal jobb mint az ixus szerintem is.Annak szerintem meg csak a reklámja,hogy sötétbe jó képeket készit.Neked milyen géped van?
2010. dec. 13. 18:40
 3/6 anonim válasza:
Helló!Most egy Panasonic Fz28-at használok ,kb 1.5 éve vettem de már most kacsintgatok a dslr-ek felé.
2010. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a 38elődje ugye?és ez is szuper képeket fotoz?sötétbe milyeneket csinál?éleseket?jókat?
2010. dec. 14. 20:04
 5/6 anonim válasza:

Igazából minden szentnek maga felé hajlik a keze, tehát mindenki a saját fényképezőgépére esküszik.Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a géppel, habár tudom, hogy egy dslr-el nem veheti fel a versenyt. Persze éles képeket lehet vele fotózni, de az nagyrészt a fotóson múlik.Itt van néhány kép, ami az fz28-al készült: [link] és itt vannak olyanok, amik az fz38-al: [link]

(Remélem meg lehet nyitni a linkeket)

2010. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megvettem a 38-ast és szuper.köszi az infót!!!!
2010. dec. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!