Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan törölhetjük a keresőbe...

Hogyan törölhetjük a keresőbe írt dolgokat, ha amikor elkezdünk írni kiegészíti a már keresett szöveggé?

Figyelt kérdés
Nem akarom h lássák, h mit keresek/böngészek, de a főoldal keresője berakja a keresési címkéket. Légyszi aki tud vmit ami működik segítsen! Köszönöm
2010. dec. 8. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát elvileg deletettel. Rá klikk a keresődobozra, aztán nyomd a lefelé nyilat és delete.
2010. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy elkezded írni, amikor kiadja ráállsz, de nem kattintasz, tehát csak kijelölöd, és akkor DEL. Nem vagyok benne biztos, hogy következőleg nem fogja újra előhozni, de egy próbát megér. :)
2010. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok megint. Tényleg, azt nem tudtam, hogy csak bizonyos kereső kifejezéseket akarsz törölni, vagy mindent, mert akkor gyorsabb megoldás lehet az, amit előttem írtak, csak én azt még nem láttam akkor. :)))
2010. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült a delete-s módszerrel.
2010. dec. 8. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe, én nem lennék benne olyan biztos ...
2010. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt meg miért mondod?(írod)
2010. dec. 8. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress újra benne, meglátod.
2010. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg sikerült! Hidd csak el!
2010. dec. 8. 14:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!