Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amazon.com-ról szeretnék...

Amazon.com-ról szeretnék rendelni kb 35 ezer Huf értékben magnót, vámot kell fizetni még a cuccra? És ha igen mennyit? Megbízható az oldal?

Figyelt kérdés
Egy lasonic boombox ghetto blastert szeretnék venni. itthon sajnos nincs vagy nagyon drága,külföldről viszont nem rendeltem és nem tudom hogy mennek a dolgok(átutalás,szállítás,vám). ha valaki írna valami bíztatót azt megköszöném:)
2010. dec. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

amazon.com a világ egyik legnagyobb online webshopja karácsony környékén napi több 10ezer tételt adnak el, semmi okod kételkedned bennük.

Én kindle3-at vettem, ez egy speciális tétel volt átvállalták a vámot, egyébként 30ezer fölött szokták kérni ha jól tudom. Érdeklődj az amazonnál, ezt úgyis ők tudják elmondani. Írj nekik egy levelet

2010. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbálj meg az eu-n belüli oldalakról vásárolni, brit és német oldal is van
2010. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ÉS abba tudnátok segíteni hol tudnék rákérdezni vásárlás előtt a termékre? ezt a készüléket szeretném megvenni

-> [link]


köszönöm a segítséget!

2010. dec. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!