Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektronikai műszerész mit...

Elektronikai műszerész mit csinál pontosan?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mit csinál egy elektronikai műszerész. Azon kívül hogy "elektronikus kütyüket" bütyköl, tehát kicsit pontosabban. Nagyjából mit lehet megkeresni vele hol lehetne elhelyezkedni ilyesmivel, van-e rá egyáltalán szükség
2010. dec. 5. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok.

Egy gyógyszergyárban dolgozom, ahol rengeteg automatikus vezérlésű gépsor van, vannak robotjaink is. Ezeknek az üzemeltetése, javítása, beállításai a feladat. Tiszta hely, nyugodt meló, jó kereset.

Egy elektronikai műszerész sok helyen el tud helyezkedni, lehet tévészerelőtől karbantartóig sok minden. Általában jól fizetik.

2010. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!