Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen/melyik fülest ajánlanátok?

Milyen/melyik fülest ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég furcsa kiképzése van a fülemnek, ezért a kis bogyós fülhallgatók nem maradnak meg benne, állandóan igazgatni kell őket, meg a hangzás sem az igazi. Ezért döntöttem úgy, hogy benevezek egy fejhallgatóra. Nézegettem párat, jelenleg ez tetszik a legjobban: [link] mert zajszűrős, és összehajtható. Ti mit ajánlanátok? felső limit 10e.
2010. dec. 5. 11:15
 1/2 anonim válasza:

igazából mind jó, én valami sennheiserrel játszottam évekig, mondjuk nem tudom, hogy neked mire kell, én CS 1.6-oztam pár évet, de nem a legdrágább félével, hanem ilyan 6-7000 Ft-ossal, az is teljesen jó volt


tök 8, hogy melyiket veszed meg, jó lesz, leginkább a márka adja az árbéli különbséget...

2010. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen kifelejtettem a leírásból, hogy leginkább zenehallgatásra használnám, úgyhogy valami olyasmit keresek, aminek nagyon jó hangzása van, főleg a basszus legyen erős. Amúgy cs 1.6ozok néha én is, de hangfallal :D
2010. dec. 5. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!