Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítene valaki, akinek van...

Segítene valaki, akinek van Kindle 3 ebook olvasója?

Figyelt kérdés

Van 1-2 fájlom, amikre kíváncsi lennék, hogy hogyan jeleníti meg.

Átküldeném, és az lenne a kérésem, hogy tegyétek rá a Kindle-re és fényképezzétek le, hogy láthassam, hogy mennyire olvasható rajta.

Nagyon megköszönném.

Várom a jelentkezőket.


2010. dec. 4. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak januárban jön meg, de leírom nagyjából mire számíthatsz:

A szöveget szépen tördeli, nincsenek formátum béli problémák, ha van, 1 perc alatt átkonvertálható.

A képeket átméretezi.

Gondolom szerkesztett doc fájlokat vagy pdf-eket szeretnél megnézni. Ezeket nem tudja tördelni értelemszerűen, mivel széthullana az egész. Megjeleníti és nagyítani lehet rá. Így persze kevésbé olvasható, rá kell nagyítgatni a megfelelő helyre.

Annó volt egy Hanlin olvasóm, én is örültem, hogy rátehetem majd az egyetemi jegyzeteket, de kb fölösleges erőlködni vele, nem erre való, szövegek megjelenítésére.

2010. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt, hogy átkonvertálható?

Rárakod, és ha felismeri, akkor helyben át lehet konvertálni?


Igen, saját PDF-eket szeretnék rátölteni, amit a Kobe pl. JPG-ként értelmez, tehát nagyítani sem nagyon lehet.

Bár azon, 5''-os képernyőn, elforgatva olvasható (úgy-ahogy), de, mivel JPG-ként értelmezi, ezért nagyítani nem lehet.

2010. dec. 4. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kezd biztató lenni. :D

Csak nekem az a problémám, hogy én bescannelt könyveket olvasok PDF formátumban, amit, mint már mondtam, a Kobe pl. JPG-ként kezel.

Ha Kindle ugyanúgy kezeli, mint a normál PDF-et, akkor no problem. De félek, hogy ez nem egészen így megy.

2010. dec. 4. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A bescannelt dokumentum akárhogyan nézzük kép. Persze hogy képként kezeli. Ha át lett nyomva egy karakterfelismerőn akkor már szöveg. Ha a kettő keveréke (tehát látszik, hogy scannelt, nem gépi szöveg de kijelölhető, kereshető) azt is képként kezeli. És ez egészen addig nem fog megváltozni míg egy adobe reader szintű pdf olvasója nem lesz az ebookoknak.
2010. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"A bescannelt dokumentum akárhogyan nézzük kép."


Még akkor is, ha PDF formátumban van?

A laptopom és a PDA-m is PDF-ként kezeli.


De ha ez a helyzet, akkor mit lehet vele csinálni?


"Ha át lett nyomva egy karakterfelismerőn akkor már szöveg"


Ez alatt mit értesz?

2010. dec. 5. 12:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, átfuttattam egy bescannelt könyvet egy karakterfelismerőn. Segítene valaki "letesztelni"?
2010. dec. 6. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!