Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Teamviewer törlése? Hogy...

Teamviewer törlése? Hogy tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés

Tesóm tegnap feltette ezt a programot a gépemre... nem tudtam mi ez... most már tudom, s irányítja a gépemet...

Már letöröltem de még mindig tudja :/

Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudom megszűntetni ezt?


2010. dec. 3. 10:25
 1/4 anonim válasza:

Alapból ha beléptél a programba és ő tudja az ID és password kombinációdat akkor tudja csak irányítani. Ha el van indítva akkor a tálcán mindig megjelenik, illetve az óra felett is egy kis négyzetben ha csatlakoztak rá. Ha kilépsz a programból, már nem tudja irányítani.

Ha letörlés után is tudja irányítani a géped, valószínű hogy ennek a programnak semmi köze hozzá :)

2010. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem... töröltem a programot, de tartok attól h megint beletudnak turkálni a gépembe :/ Akkor ezekszerint nem... ugye?
2010. dec. 4. 10:55
 3/4 anonim válasza:

Ha törölted akkor a programon keresztül semmiképp se.

Javaslom nézd meg az automatikusan induló programokat!

2010. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen...
2010. dec. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!