Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire kell az elektroszmog...

Mennyire kell az elektroszmog káros hatását komolyan venni?

Figyelt kérdés
Van két gyerekünk, és sok háztartási gépünk. Kis lakásban élünk, nem tudjuk elkerülni, hogy a működő hűtő mellett üljünk, vagy a mosógép mellett, mikor megy, itt is sokat ülünk a gép előtt, megy 2 tévé stb. Lehet ebből nagyobb baj? Olyan sok helyen olvasni erről.
2010. nov. 30. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hinném.
2010. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mai tudásunk szerint nincs belőle semmi gond, de az igazság az, hogy elég keveset tudunk róla. Az első generáció, akit érintett ez a probléma, még csak most lép a negyvenes-ötvenes éveibe, a fiatalok követéses mérése pedig rettenetesen nehéz, mert egyszerre túl sok hatás van jelen (kezdve az iskolai stressztől a légszennyezésen át az ülő, digitális életvitelig).


Ha találsz valami gubancot, nem tudod megmondani, mi okozta.


Ennek ellenére azért próbálkoznak nagyon, nem rég indult Angliában egy roppant mély és átfogó vizsgálat, ami erre a kérdésre keresi a választ, de eredmény olyan 15 év múlva lesz.


Egy biztos: sokan élünk/dolgozunk elektromos eszközökkel és még nem sorvadt el az agyunk...

2010. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem tudom hogy káros-e de ha az is azt el titkolják úgyis.Én régen vettem egy elektroszmog mérő készüléket (Conrad)-nál 6-7000ft volt azzal lehet mérni hogy honnét veszélyes.Mobil telefon az kiakassza,110kv-os táv vezeték alatt is jelez rendesen meg tv-nél is a képcsős tv-nél kb 2-3méterik jelez.De hogy káros e az jó kérdés.
2010. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És mit mér egész pontosan a készülék? érdekelne.... microtesla vagy esetleg más....
2011. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!