Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Koax-on futó RF videojelre...

Koax-on futó RF videojelre hogyan lehetne rázavarni? (olyan retro-punk-os hatásokat idézve) Vagy hogyan lehetne a frekvenciát kicsit elhangolni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy maga a gyári koax kábel az az árnyékolás miatt eléggé zavarvédett, emiatt gondoltam, hogy összeforrasztok ilyen nagyon ergya minőségű RF kábelt : pl. ugyanolyan koax csatit veszek, ami a gyári kábeleken is van, csak rendes koaxiális kábel helyett rákötök pl... nem is tudom, hangfalkábelt, vagy valami hasonló őrültséget.

Vagy akkor egyáltalán nem fog átmenni rajta az RF videojel?


Az elhangolást meg azért kérdezem, mert az eszköz, amiről jönne a kép(+hang) annak a csatornaállítója sajnos nem olyan trimmerpotis analóg cucc, mint pl. ami C64-eken vagy egyes VHS videomagnókon volt. Hanem ilyen DIP kapcsolós.



tegnap 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek az lenne az értelme, hogy...?
tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Hogy jobban értsétek : Az alábbihoz hasonló ~effekteket~ szeretnék előidézni az adott tényleges videókon:

[link]


(ez csak egy tesztjel, de csak így tudom megmutatni, más eszközöm nincs, amit teljesen analóg módon el tudnék hangolni)

tegnap 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!