Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudnám elérni az EMAGot?

Hol tudnám elérni az EMAGot?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket, de a futárcég miatt több mint egy héttel később kaptam meg, mint kellett volna és mivel sürgős volt a dolog, berendeltem máshonnan és gondoltam elállok az online vételtől. Igen ám, de béna voltam és utólag vettem észre, hogy nem kellett volna termék visszaküdő nyomtatványt beadnom az emagon, hogy elálljak, szimplán jeleznem kellett volna csak az ügyfélszolgálaton vagy elutasítani az átvételt. Megérkezett a csomag végül, és átvettem, mert ha már itt van kipróbálom, hogy összehasonlítsam a 2 mikrofont. Egyik se volt jó, de vissza küldeni már nem tudtam, mert lejárt a visszeküldési nyomtatvány és hiába írja azt a rendszer hogy: Lehetőséged van új kérelmet rögzíteni, amennyiben továbbra is visszaküldenéd a terméket. Ha megnyitom, nincs ott semmilyen termék amire elindíthatnám ezt a kérelmet. Írtam nekik újfent, hogy most mi a teendő, elállnék a dologtól, hiszen 14 napon belül vagyok. Mit tegyek? Visszapostázzam nekik aztán reménykedjek hogy reagálnak?

tegnap 15:39
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha van ott emag box, akkor ott visszaküldeném azzal a számmal, nekem eddig ilyen esetben 1 hónapos viaszaküldési lehetőséget adott meg, ha jól értelmezem amit írsz. Meg amúgy email-ben jelezted nekik, de most náluk káosz van, szóval nem csak neked nem reagálnak. Nekem most volt egy megrendelés, írta, hogy boxban átvehető, aztán jött egy másik email, hogy mégsem, szóval most nem fogom kivenni, kifizetni, aztán ki tudja mi van a csomagban, vagy üres lesz a box.
tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az átvételtől számítva van 14 napod az elállásra, visszaküldésre. Nem tudom milyen nyomtatványokat töltögettél, küldözgettél amig nem is volt nálad a termék... felesleges volt.

Világosan le van írva hogyan kell visszaküldeni:

[link]

Ha kicsúsztál a határidőből akkor pedig így jártál, tiéd a termék, csinálj vele amit akarsz.

tegnap 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!