Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Netflixen szeretnék előfizető...

Netflixen szeretnék előfizető lenni nem tudom hogy akkor most a Standard/közepes csomagra hányan lehet hány eszközről be jelentkezni?

Figyelt kérdés

Ugyanis ezt írja az egyik pontban:

Nézd műsorainkat egyszerre 2 támogatott eszközön

A másikban pedig ezt : Egy vendégfelhasználót is hozzáadhatsz, aki nem lakik veled

Most akkor úgy van hogy a lakásban két eszközről lehet egyszerre nézni pl én nézem a telefonomon és a szüleim a másik szobából nézni akarják tv-ről + 1 aki nem ugyanezen a lakcímen van pl:anyósom vagy bárki?

Ja és egy olyant is láttam a honlapon hogy minden hónapban ugyan azon a napon vonják le mint mikor regisztráltam de ha éppen a következő hónapban azon a napon nincs pénz a kártyámon akkor meg várja míg lesz vagy mi?

Bocsánat a megfogalmazásért és igen tudom buta vagyok 😂



#csomag #Netflix #Netflixcsomagok
tegnap 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Fizetesnel ha jol tudom ha eppen nincs penz a kartyadon a szamlazaskor, akkor egy bizonyos ido utan ujra probalja, ha pedig tobb napig sikertelen a fizetes akkor meg lekapcsolja magat.
ma 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!