Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üveg felületű okos villanykapc...

Üveg felületű okos villanykapcsolót keresek. Van olyan márka, amivel jó tapasztalatotok van? Ez ismerős?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyet, de a többihez képest gyanúsan olcsó, nem találok róla semmilyen értékelést, nem tudom, a valóságban milyen lehet: [link]


Jó lenne, ha a Google Home vagy Smart Things alkalmazáshoz hozzá tudnám kapcsolni (de ha saját appot használ, az sem akkora baj).



ma 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Az ára azért annyi, mert nem az emag forgalmazza. A garit sem az emag adja.

Az eszközköz pedig ha jól tudom, kell egy hub, azzal tud a netre menni.

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tájékoztatást, de a kérdés nem arra irányult, hogy ez mi lehet, amit belinkeltem :) Ilyeneknek én is utána tudok járni.

Hanem arra, hogy mik a tapasztalatok üveg felületű okos villanykapcsolók terén.

ma 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendben, 10 év múlva fog kiderülni, hogy bírt-e 10 évet. Előre nem tudjuk neked garantálni. Veszel valamilyet, 1 év gari van rá, ha 6 hónap alatt elromlik, akkor általában cserélik, a másik 6 hónap pedig már rajtad múlik, hogy ha kell, bebizonyítsd, hogy rendeltetésszerű használat során esett baja. A többiről meg már ne is beszéljünk.

A tapasztalat az, hogy mindegy milyen márkáról van szó, a benne lévő kondik idővel kiszáradnak, akár tetszik, akár nem. És akkor már a relé gyakran nem kapcsol üzembiztosan.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!