Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen számológépet ajánlatok...

Borka8 kérdése:

Milyen számológépet ajánlatok gimnáziumra?

Figyelt kérdés
9.-es lányomnak keresünk tudományos számológépet, alapszinten tanulja a matekot. Én régen voltam már sulis, nem tudom milyen kell neki. Nagyjából 3 és 8 ezer forint közötti kategória jöhet szóba. Köszi :)

tegnap 21:50
1 2
 11/15 anonim válasza:

A casio 991 tud másodfokú egyenletet megoldani, szórást (kvartiliseket, átlagot) számolni... Legálisan lehet használni az érettségin ezeket a funkciókat.


Ezen kívül tud kétismeretlenes egyenletrendszereket megoldani is. Én tanárként ezt javaslom.

ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Alzán találtam egy casio fx 220 plus 2e tudományos számológépet, türkíz színben. Ára 5390 ,-
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tom Benko ***** válasza:
@8: Olyan nincs, hogy nem feltűnő. Legfeljebb a tanár nem szól érte.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8 főleg most, hogy behozták ezt a rendeletet, hogy beszedik a telefont 😂😂😂 sok iskolában nem tartják ezt a szabályt, de a környékünkön azok pont azok az iskolák, amikben olyanok tanulnak, hogyha még beszélni is tudna hozzájuk a számológépük, akkor is kérdéses, hogy összehoznának e egy kettest
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon feltűnő hogy mindig a Casiot ajángatják pedig egyáltalán nem jobb, pont ugyanannyit tud mint az említett Sharp vagy a Canon f789sga ami nagy tudása ellenére még sokkal olcsóbb is. De csak a Casiot propagálják.. :(

Mintha így akarnák eladni mert másképp nem venné senki. Mindenesetre furcsa.

ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!