Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 28 wattos fénycsőhöz(21wattos...

28 wattos fénycsőhöz(21wattos is jó)szeretnék fojtótekercset. NEM elektronikus előtétet.Lehetséges?

Figyelt kérdés

Lehet ilyet kapni mert én nem nagyon találtam.

Valaki tudna nekem linkelni ilyen ha talál?

21 és 28 wattos fojtó is jó.

Vagy 36 wattossal is lehet használni?



ma 18:47
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

[link]

A fotó:

[link]

36 W kicsit kockázatos, kisebb impedancia, nagyobb áramot hajt át a fénycsövön, ami rövidíti az életét.

Méréssel kellene ellenőrizni az áramot, megszorozni a fénycsövön eső feszültséggel.

ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
...üzemmeleg állapotra értendő természetesen.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Privát üzenet kapcsán, azért emeltem ki külön a képlinket, mert látszik rajta a felirat, ha nem is tisztán, de jól kivehető:

1x22 W

1x30 W

2x15 W

Ebbe a tartományba belefér a 28 W-os cső is, nem számottevő a különbség.

2 x 15 W mellesleg úgy működik sorosan, hogy az képletesen egy 30 W-os fénycső két darabra vágva és összetoldva, avagy ugyanaz végeredményben.

ma 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!