Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szárad be egy...

Mennyi idő után szárad be egy tintapatron?

Figyelt kérdés

4 hónappal ezelőtt vettem egy tintapatront, csakhogy nem kompatibilis az enyémmel. Ez azután derült ki, miután már behelyeztem a nyomtatóba és az kiírta, még mielőtt bármit kezdett volna vele, viszont azonnal visszaragasztottam az eredeti védő fóliáját és még azt egy tixxóval, hogy biztos ne jöjjön le és ne sérüljön az érintkezője. Most akadt rá egy vevőm, mert meghirdettem, viszont nem szeretném úgy eladni, hogy esetleg már ne működne. A kérdésem, ha max néhány másodpercet volt csak szabad levegőn és azután azonnal tisztességesen visszacsomagoltam, az eredeti csomagolásán kívül nem érintkezett mással, akkor jó még? Nem szeretném átverni az illetőt, de azt sem szeretném, hogy kidobjam az árát (természetesen így is olcsóbb, mint az eredeti), viszont ha már nem működik, akkor nem szeretnék bajt, természetesen jelzem a hölgynek.


Linkeltem a terméket: [link]


A válaszokat előre is köszönöm!



tegnap 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen leírtam a hirdetésben is, hogy bontott.
tegnap 16:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja.
tegnap 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivéve persze, ha gyári hibás.
tegnap 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszod!
tegnap 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!