Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » GeForce Game Ready Driver...

GeForce Game Ready Driver szükséges igazából?

Figyelt kérdés
tegnap 12:28
 1/8 anonim válasza:

Az attól függ, milyen gépen, milyen gpu-t, mire akarsz használni.


Valószínűleg igen.

tegnap 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zzzoli ***** válasza:

A windows felrak egy drivert, amit a Microsoft is az nvidiától kap, amivel elfutnak a játékok, megy a natív felbontás, kiaknázhatod az alap windowsos lehetőségeket.

Ha többre vágysz akkor ott a Geeforce Experience, meg a Gameready driver.

A windows drivere nem biztos hogy mindig naprakészen frissül, ugyanis egy másodlagos lépcsőn, a Microsofton is keresztül kell mennie, az Experience megjelenéskor rögtön jelzi a frissítést.

tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha játszani szeretnél akkor a legtöbb esetben érdemes, néha kell is (találkoztam olyan játékkal ami kérte és egy minimum verziót is megadott). Ha csak annyi kell, hogy legyen kép, akkor nem fontos.
tegnap 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
A Game Ready szimplán annyit jelent, hogy az utolsó stabil verziót használod. Ha nem használod a Game Experience-t és a többi marhaságot, akkor semmivel sem több a Studio driver.
tegnap 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jo pcm van de mintha ez a “dolog” le venne a grafikajat a jatekoknak es a teljesitmenyuket vagy nem tudom..
tegnap 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nem jó a Game Experience-t használni. Csak a driver feltelepítését javaslom. Esetleg a HD Audio-t, ha HDMI-n keresztül hajtasz meg valamilyen hangszórót. Így használva semmi különbség nincs a Studio és a Game Ready között.
tegnap 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudnal nekem segiteni? Mert vagy 7-8 eve nem volt pcm es most vettem egy eroset de meg uj nekem az egesz
tegnap 15:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit telepitsek fel? Es hogyan? Hogy minden jo legyen
tegnap 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!