Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül manapság az...

Mennyibe kerül manapság az hogy élő nagyságban kivetítsünk valakit hologrammal mintha ott lenne?

Figyelt kérdés
ma 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Semmibe, mivel ilyen technológia még nincs... ha sci-fit olvasol, nem kell mindent készpénznek venni...
ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Kaszás Attila is így jelent meg annó Ruzsa Magdi mellett, mikor a Fényév távolság c. dalt adták elő. Kaszás Attila ekkor már halott volt.
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más kérdés, hogy szerintem az ilyesmi a mai napig drága mulatság, de gigaprodukcióknak, amelyek mögött országos televíziók, rengeteg szponzor, urambocsá nemzetközi stáb (világsztároknál) van, nyilván bőven van erre pénz, ha erre van igénye az illetőnek.
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

#2-3, nem láttam a kérdéses jelenést, de a Föld nevű bolygón 2024-ben még nem létezik olyan technológia, amivel a kérdésben szereplő feltétel (mintha ott lenne) teljesülne.

Többé-kevésbé szar optikai kivetítés elérhető, de egy félvak orangután is egyből levágja, hogy az nem igazi.

Tévében, videón oda lehet mixelni egy korábbi felvételről valakit, de az nem hologram.

ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez fájt
ma 10:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!