Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül kb egy jó...

Mennyibe kerül kb egy jó laptop? Ami elfuttat ugy egész jól, akadás nélkül (~60fps) játékokat mint pl Valorant, Lol, Rocket league stb??

Figyelt kérdés
Szeretnek egyre gyujteni es kene egy jo laptop egyetemre amin tudok tanulni viszont elfuttat jatekokat is amikkel jatszok, nem szeretnek nagykn dragat de mi a minimum kb? Es esetleg barmi ajanlat??

tegnapelőtt 23:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Egy komolyabb gép sokkal nehezebb, mint egy olyan, ami amúgy elég lenne egyetemre, és minden nap cipelned kéne, megéri? Ráadásul sokkal drágább. Alternatívaként vannak játékstreaming-szolgáltatások, vagy más játékok...
tegnap 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Az, hogy "egyetemre" kell a laptop, nem jelenti, hogy minden nap cipelni kell. Én csak akkor cipeltem, amikor a szüleimet mentem havonta egy hétvégén meglátogatni, amúgy szépen le volt dokkolva a laptop a szobámban. Kellett tanulni-dolgozni az "egyetemre" laptop, de minek vittem volna minden nap magammal?
tegnap 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 És mi van, ha ugyanabban a városban lakik (vagy bérel szobát/lakást)?
tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mennyire kell, hogy hogy hordozható legyen? Nem baj, ha nehéz és bumszli? Ha nem, akkor felmész az árukeresőre és keresel egy laptopot beépített videokártyával, aminek jó az értékelése. Ha könnyű gép kell, akkor én a helyedben Intel Core Ultra chippel szerelt üzleti gépet vennék. Ezek 400 ezertől indulnak. Nem játékra vannak, de gond nélkül elviszik az átlagos játékokat. Sima gamer laptop 250 ezertől indul.
tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
#13 Mondjuk általában pont ez a helyzet, hogy a lakhatás, legyen az koli vagy bérlet vagy alapból lakóhely egy településen van az iskolával. Nem értem a kérdést.
tegnap 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kolis lennek Pesten ha minden osszenon BME-n
tegnap 17:25
 17/17 anonim válasza:
Én is BME-s voltam és kolis. Tényleg csak akkor vittem ki a koliszobából a laptopot, amikor a szüleimhez mentem hétvégére havi egyszer. Sokan megépítették az asztali gépet, éjszaka bitcoint bányászott a videókártya, ami akkor még visszahozta az árát (volt ez már 10 éve is). Aztán amikor költözés volt mert vége lett az egyetemnek, eladták.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!