Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan párosítsam a Xiaomi...

Pillowtalk2216 kérdése:

Hogyan párosítsam a Xiaomi Electric Scooter 1s rollert?

Figyelt kérdés

Helló. Vettem egy Xiaomi Electric Scooter 1s-et és nem tudom párosítani a telefonnal.

Ugye van a "gyári" applikációja (Xiaomi Home)

Amivel seperc alatt lehetne csatlakoztatni a rollert, de akitől meg vettem biztosan nem vonta vissza a párosítást így nekem nem hadja párosítani..


Ezt esetleg valahogy meg lehetne oldani, mert nem szeretném amiatt vissza vinni, mert elég messziről hoztam stb...


Hard Resetet csináltam a Fék+gáz+bekapcsológomb egyszeri lenyomásával másodpercekig csippan, de utána ugyan úgy nem tudom párosítani..



szept. 16. 21:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben meg van a megoldás.... Az appban Tajvan-ra állítottam a régiót és sikerült csatlakozni :D
szept. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!