Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Erős Power Bank érdekelne?

Erős Power Bank érdekelne?

Figyelt kérdés
szept. 9. 12:28
 1/5 A kérdező kommentje:
4000mAh Akksi van a telefonba kellene egy erős power bank 2200mah használtam hozzá de kb 15%-ot töltött rajta lehet rossz volt az akksija szerintem.
szept. 9. 12:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég erős, VARTA Portable Power Bank Energy 20000mAh.
szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
Igen, érdekelne. Lopott?
szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2-es válaszolónak a Varta ténleg nagyon jó rá kerestem.
szept. 9. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:

A varta powerbankban ugyanaz a random kínai lítium akksi van, mint bármelyik másik power bankban. Nem kell bedőlni egy ismerős névnek ám.


A powerbankra ráírt teljesítménynek veheted kb a 70%-át, mert más alapján van kiírva (kb 3,8V-on mért mAh érték, szemben az 5V-on mért telefonakksik mAh értékével, ezen rögtön elmegy 20% marketinghazugság, illetve a töltés során is van veszteség)

Tehát a 20.000 mAh powerbank kb 3,5x fogja tudni feltölteni a 4000 mAh telódat (~20->100%)


Ezen kívül még sokat számít manapság a gyorstöltési szabvány. Pd3.0 és qc3.0 legyen legalább.

szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!