Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az új nyomtatóm miért nem...

Az új nyomtatóm miért nem nyomtat pirosat?

Figyelt kérdés
Volt hozzá színes tinta és ki akartam próbálni: erre pirosat nem nyomtat. Kéken és sárgán tud, azoknak a keverékét is. Illetve ha fekete-fehéren akarok nyomtatni akkor zöld az egész.
aug. 23. 10:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hp deskjet 4120e a nyomtató
aug. 23. 10:25
 2/11 Mad Max2 ***** válasza:
0%
komcsi a nyomtató
aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A piros lehet, hogy hibás, beszáradt.
aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szirty ***** válasza:

"A piros lehet, hogy hibás, beszáradt."


Nincs benne piros festék.

A piros színt sárgából és lilából keveri ki.

aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Lila? A magentára gondolsz?
aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:

Arra. Azért zavart össze mert nem angol szóval illettem?

Legyen bíbor színű.

Ami ugyanúgy a vörös és kék keveréke (additív keverés esetén) mint a lila. Tehát a lila egy árnyalata az értelmezésem szerint.

aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: igen, összezavarodtam 😊🤪
aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen csak kékben, sárgában és zöldben nyomtat. az elején amikor elindult magától nyomtatott ilyen bemutatkozós lapot, azon volt egy erős pirosas-narancssárga szín is.

gimis bizonyítványt kellett fénymásolnom és ugye az nekem ilyen vöröses színű. na az a másolaton sárga.

szóval ez nem a nyomtató hanem a patron "hibája"?

aug. 23. 19:52
 9/11 A kérdező kommentje:
meg amúgy igen a színes patronon ami hozzá volt a magenta, kék és sárga színek voltak.
aug. 23. 19:53
 10/11 Szirty ***** válasza:

"magenta, kék és sárga színek voltak."


Magenta (bíbor), türkiz (kékes-zöld) és sárga lesz az, de nem kekeckedek. Úgy fest a magentát nem nyomtatja valamiért. Ez lehet a patron hibája.

Esetleg próbálj meg vele nyomtató tesztet csinálni. Akkor a nyomtató maga kinyom egy teszt oldalt (a leírásában elvileg benne van erre hogy tudod kényszeríteni).

aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!