Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Repont autómatáknál csak...

Repont autómatáknál csak nekem nem működik a QR kód beolvasó?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 helyen próbáltam és sehol sem akarta beolvasni, én csinálok valamit rosszul, vagy ennyire szutyok ez a rendszer?

aug. 21. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Volt már ilyen kérdés és én is belefutottam már több automatánál abba hogy nem olvasta be. Több helyen is le volt matricázva az olvasó. Azt is el tudom képzelni hogy azért hogy inkább cetlit kárj és vásárold le a boltban. Meg persze szutyok az egész. Olyam magyaros...
aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
73%

Szia!


Fényerőt húzd maxra, tedd kb 10-15 centire lentebb a telót és néha kicsit meg kell dönteni az automata felé..

Egyébként volt amikor Én is kb 3 percet szórakoztam vele, akkor meguntam és hagytam az egészet.

aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Eleinte nekem se volt sikeres, azaz a kódot látta, egy pillanatra kiírta a nevem, aztán visszaugrott. Ez volt vagy 10-15 alkalommal. De azóta beolvassa mindig, de vagy 3x azt írja hogy nincs ilyen kód, aztán azt hogy ilyen felhasználó nincs, utána kiírja a nevem, de technikai hiba lépett fel, és vagy hatodjára sikerül. Nem a telefon miatt, mindenütt ugyanez a móka van minden alkalommal, már megszoktam. Volt hogy menet közben 10 flakon után írta ki hogy valami nem jó, de szerencsére az utalás ilyenkor mindig megvan.
aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nyomtasd ki papírra, ragaszd le celluxxal és működni fog. A telefonnal se kell baszakodni.
aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
28%

Ennyire szutyok a rendszer.

Korábban is csinálta már ezt nekem. Akkor azzal meg tudtam oldani, hogy kijeletkeztem az appból és visszajelentkeztem. De 2 napja 3-szori próbálkozásra sem olvasta be a QR kódot nekem se, de egy másik embernek se az automata, ahol vissza akartam váltani az üvegeket.

aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Totál hülye vagyok a gépekhez, informatikához és minden ilyesmihez ( hiába van diplomám maga a terület áll messze tőlem ), tehát megindokolni nem tudom miért de eddigi tapasztalatom szerint van olyan gép, amelyik simán beolvassa és van amelyik soha ( némi túlzással, mert nyilván 400x nem próbáltam, de ha két - három alkalommal különböző napokon sem sikerül oda többet nem megyek).

Kb a kezdetektől használom applikációt én alapjában szeretem az utalás is mindig pár percen belül megtörténik arra sem lehet panaszom sokakkal ellentétben, tehát nem arról van szó ne tudnám hogy kell tartani a telefont, fény erősre legyen állítva stb. Egyszerűen van olyan gép pl.itt Budán a Lidl, ahol képtelenség beolvassa, aztán 500 méterre odébb az Aldiban simán, Spar boltjában sem volt még gond. Nem tudom mitől függ tényleg, de mostanra csak utóbbi kettőbe megyek ezeknél max annyi van elsőre kiírja érvénytelen, aztán másodszor már oké neki a QR kód.


Ami engem jobban zavar : ha van 10 flakon és abból mondjuk a 6.nem tetszik neki " kiköpi" akkor utána hiába teszem be a többit a végén automatikusan utalványt ad, tehát olyan mintha bontaná a kapcsolatot ez bosszantó tud lenni ( főleg ha ugyanazt a flakont másodszor már elfogadja...)

aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg kijelentkezett az alkalmazásból és nem tudok újra bejelentkezni.. csak pörög a karika a bejelentkezés gombon, ha jó jelszót adok meg... (ha hibásat, akkor egyből írja pirossal, hogy adjam meg az email címet és jelszót)

Próbáltam adatokat törölni, a login website cookijait törölni, újratelepíteni, de semmi nem segített...

Az már csak extra, hogy ha a bejelentkezési próbálkozás után bezárom az alkalmazést és újra meg akarom nyitni, egyből kilép.... Csak az adatok törlése után lehet újra próbálkozni a bejelentkezéssel.

Más is tapasztalt ilyen hibát? Android 14.


Debuggoltam picit, ennyit találtam:

08-27 23:34:43.300 W/InputManager-JNI( 1650): Input channel object 'f3d01d9 Splash Screen com.mohu.repont (client)' was disposed without first being removed with the input manager!


Bár lehet ez nem gond... viszont van egy gyanus exception is, annyiszor anányszor próbálom elindítani az alkalmazást... de ott a package nevek nem utalnak mohura... és a google sem találja sehol a TaskSnapshotControllerInjectorImpl.java-t...

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): exception:

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'boolean com.android.server.wm.Task.isActivityTypeHome()' on a null object reference

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at com.android.server.wm.TaskSnapshotControllerInjectorImpl.doSnapshotQSInternal(TaskSnapshotControllerInjectorImpl.java:82)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at com.android.server.wm.TaskSnapshotControllerInjectorImpl.lambda$doSnapshotQS$0(TaskSnapshotControllerInjectorImpl.java:66)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at com.android.server.wm.TaskSnapshotControllerInjectorImpl.$r8$lambda$QavdEXcV9xH1ZFJZ3ISxlrC3VSY(Unknown Source:0)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at com.android.server.wm.TaskSnapshotControllerInjectorImpl$$ExternalSyntheticLambda1.run(Unknown Source:12)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:958)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:99)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at android.os.Looper.loopOnce(Looper.java:222)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at android.os.Looper.loop(Looper.java:314)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java:67)

08-27 23:34:33.631 E/TaskSnapshot_CInjector( 1650): at com.android.server.ServiceThread.run(ServiceThread.java:46)


Mondjk Androidhoz nem értek, de hátha valakinek mond ez valamit :)

aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


De ettől még az utalásod megérkezik nem? Már ha le volt mentve a QR kódod vagy ki volt nyomtatva és tudod használni, ha egyik sem akkor - extra - szívás nem enged belépni.

aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 nincs lementve QR kódom, épp ezért akartam belépni az alkalmazásba...
aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hatalmas hiba ha nincs képernyőfotó róla, több szempontból is nem véletlenül írták neked.
aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!