Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni E14 25W S35...

Hol tudnék venni E14 25W S35 hagyományos izzót?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves Rábalux lávalámpám, E14 30W S35 izzó volt benne, ami most égett ki. Mai napig lehet ezt a lávalámpát kapni sok helyen pl. MediaMarkt, ugyanezzel az izzóval, mint 20 éve is, illetve mostmár 25W-tal írják. Ez az amúgy:

[link]


Azt már elfogadtam, hogy a 30W megszűnt létezni, de nem értem, hogy S35 méret miért nem található, illetve, hogy árulnak úgy ilyen lámpát, hogyha kiég, akkor szia. ☹️ Csak P45 méret van, ami már túl magas és nem lehet a lávás üvegtestet a lámpatestre rakni miatta, illetve sütőizzókat dob fel, ami képtelen felmelegiteni a lávát, már próbáltam. Helyettesítésnek más honlap LED izzót ajánl, ami eleve abszurd, mivel a LED nem fog melegíteni úgy, mint egy 30 wattos izzószálas égő.


aug. 20. 10:12
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


tehat ilyen pl.?


vagy ilyen?


[link]


ha tenyleg S35 menetes nincs akkor opcio hogy ki kell cserelni lavalampaban foglalatot

lampafoglalatok kaphatoak


hasznalt piacon is erdemes korte utan nezelodni

aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vagy foglalat atalakitok is vannak


ha megfelelo kortemeretut talalsz csak foglalat nem ugyanaz


amugy forgalmazot kellene felkeresned

doboza papirjai nincsenek?

vagy ha mm be vetted toluk megkerdezni forgalmazot

vagy hogy csere alkatreszhez toluknis tudsz jutni

aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ne opciózzatok már, olyan béna!


Vegyél e14-es sütő izzót, 25W-os, jó lesz hozzá!



[link]

aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es

Egyik sem az sajnos, alakra igen, de nem az a típus. Nem is írja, hogy hány mm az égő.

Meg van mindene, a gyártó a Rábalux, ami most is létezik, már ezen is gondolkodtam, hogy írok neki, hogy amúgy ezt így hogy?

Van a családban villanyszerelő, megkérdezem mit mond rá.

3-as

Nem értem a válaszod, mert leirtam, hogy már kipróbáltam a sütőizzót, amit írsz és semmit nem ért, mert nem tudta felmelegíteni a lávát. A legalja kezdett csak egy picikét felolvadni egy óra után és annyit ért az egész.

aug. 20. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem láttam, hogy a 25W-os sütőizzót próbáltad.
aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt láttad?


[link]

aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Itt is vannak ilyen halogénizzók:

[link]

LED-es találatok most nem számítanak.

aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os: Nem láttam még ilyet, köszi! Magasságát más oldalon megtalaltam, 6,5 cm, ami jó!


7-es: köszi, itt is kimondottan azt kerestem, ami az eredeti izzó volt, így nem találtam nyilván 🤦🏼‍♀️ Eszembe nem jutott volna beírni, hogy lava lamp light.


Ezer köszönet mindenkinek a segítségért és tanácsért! 😊

aug. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!