Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért lehet ez a visszatérő...

Miért lehet ez a visszatérő probléma a wifivel?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom mindig volt valami probléma az internetkapcsolattal nálunk. Először azt mondták hogy túl sok az eszköz ami csatlakozik rá, átállították hogy többet bírjon. Aztán lett tányér is, amit egy település felé raktak fel a tetőre. Elmentünk egyszer szállodába, ott tudtam rendesen használni bluetooth-os fülessel a Youtubeot, nem akadozott a videó meg nem töltögetett sokat. Vettünk WiFi erősítőt, eleinte az is jó volt sokáig, de nemrég ez is elkezdett akadni ha bluetooth nélkül használom. A routerünk nem a legújabb, lehet ez a probléma?

aug. 12. 22:37
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
50%
Vagy a telefon a ludas. Régi TP-Link routereknél gyakori a wifi és net probléma. Milyen eszközökről van szó?
aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan telefonom, ha átmegyek egy másik szobába ott már kevésbé fogja a wifi jelet és akadozva tölt be. Ez a telefon meg ott is maxon van és gyorsan betölt, nem akadozik.
aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A miénk meg mióta eszemet tudom mindig ledob egy idő után mindenkit. Mikor szóltam a szolgáltatónak ugyanez volt hogy sokan csatlakozunk rá. Most egyszerre 1 személy van rá csatlakozva, mégis ledob + hiába rá vagyok csatlakozva, kiírja, hogy "nincs internet" , ugyanez a tv-vel, telefonokkal, laptoppal.. szóval nem hiszem hogy a telefon a ludas. Ja, és nekünk az új fajta routerünk van. A szolgáltató persze újrainditási technikákat meg ilyenek ajánl merthogy szerinte a routernek nincs baja a rendszer szerint. Hát nem tudom milyen rendszert nézett de biztos hogy valami nem oké.
aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Más eszközzel is tapasztaltad ezt a problémát?

Kábeles csatlakozásnál is jelen van a probléma?

aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1

Ez a többiek telefonjaival is így van

aug. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!