Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Titán szíj mennyire kopik?...

Titán szíj mennyire kopik? Citizen at1100_55f óra vélemény?

Figyelt kérdés

A titán szíj mennyire időtálló? Azt halottam egy ismerősömtöl, amikor nanak idején volt neki, befogta akezét és kopott.


Mi a véleményetek erről a karóráról? Ár érték arány stb..


[link]


2010. nov. 1. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A titán a világegyik legerősebb anyaga, szerinted kopík? :)


Am. az óra szerintem csúnya, legalábbis nekem nem tetszik, de ez szubjektív :)

2010. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a titán a titánt koptatja? vagy nem? Hisz az óra szija titán láncszemekből áll, amik egymáshoz érnek.
2010. nov. 1. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, biztosan koptatja, de ezt a kérdés most te se gondolod komolyan, úgye? Az ükunokád is hordhatja a titán szíjadat amenyiben az tényleg titán, akkor se fog elfogyni... Vagy most komolyan mitől félsz 60e ft egy óra na bumm max ha nagyon kopík akkor darabig gariba cserélik, ha nem akkor 20e ért eladod és kész. Nem egy brightling beszélgetünk, itt 5 M huf-ért ... :D
2010. nov. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A titán óra jobban kopik és karcolódik, mint az acél, viszont fémallergiások is hordhatják.
2011. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem az előttem szólónak nincs igaza! A titánium felülete ötször keményebb mint az acélé, itt nem az elemi titániumról beszélünk, hanem ennek egy különlegesen kezelt változatáról, ezt használják az óraiparban is!40%-al könnyebb, mégis 5X erősebb az acélnál.


A kérdezőnek: Szerintem szép óra!

2012. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!