Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik okosórát vegyem?

Melyik okosórát vegyem?

Figyelt kérdés
Szeretném ha automatikusan mérné ha sportolást érzékel, lehessen vele telefonálni és üzenetekre válaszolni, monitorozza az alvást és jó lenne egy hosszabb üzemidô is. Keresgettem és a Garmin Vivoactive 5nél azthittem meg is vagyok, de elvileg azzal nem lehet telefonálni..

júl. 30. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Samsung S23 ultra telefonnal kéne mûködnie
júl. 30. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Venu 3-at nézd meg
júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, nemreg en is arra jutottam, hogy az az ami nekem kell. utana megneztem az arat 😒🤦🏼‍♀️
júl. 30. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Garminok tényleg jók, és nem véletlenül olyan drágák. Én voltam olyan hülye, hogy vettem egy Watch6-et (nekem is S23 Ultrám van), de nem vagyok túl elégedett az órával. Üzemidőben katasztrofális, 2 napot sem bír ki töltés nélkül. Az egyéb funkciókat tekintve rendben van, de még így sem érte meg az árát (65-ért vettem év elején használtan, számlával). Szóval én inkább a Garmint javasolnám, mert tény, hogy drágább, viszont valóban jobb is.
júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Épp nemrég vettem egy garmin fenix5x-et 75e Ft-ért kéz alól.

Így is kibír majdnem egy hetet töltés nélkül.

Ez azelőtt 200e Ft fölött volt, újkorában.

Igaz, telefonálni nem is akarok vele, de sok jó funkciója van.

Ami nekem hiányzik belőle, az a pulzoximéter, az az újabb változatában van, amit még senki nem akar olcsón eladni!😄

aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!