Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hajszárító beesett a kádba...

Hajszárító beesett a kádba kikapcsolt állapotban, ki kell dobni vagy lehet, hogy semmi baja?

Figyelt kérdés
Mikor dughatom be a konnektorba?

júl. 26. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Én biztos, hogy nem dugnám be a konnektorba soha többé!!


Jézusom, dehogyis! Nem múlhat egy új hajszárítón semmi.

júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha élni akarsz, bele ne dugd többet a konnektorba. 😭
júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Súgok valamit:

Sok évvel ezelőtt öngyilkos akartam lenni (nem heccből, hanem komolyan). Beültem egy kád vízbe és bedobtam magam mellé a bekapcsolt hajszárítót. Nos, itt vagyok, ugyanis semmi bajom nem lett, sőt, azóta is azt a hajszárítót használom...

júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Tedd ki a napra egy-két napra aztán bedughatod. De ne fogd közben, kapcsold be és tedd le valahova, csak a dugót fogd. Még jobb, ha van olyan elosztód aminek van kapcsolója és abba dugod bele és azt kapcsolod. Vagy leveri a biztosítékot, vagy nem. Ha nem akkor jó. Jártam már így. Tisztelni kell az áramot, de félni nem kell tőle.
júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A hajszárító egyszerű szerkezet. Ahogy ez előző írja, tedd ki bőséges idővel a napra, a nyelében lévő víz nehezebben jön ki a párolgással. Legfeljebb oxidációs problémák léphetnek fel később.
júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Zzzoli ***** válasza:
100%
Kiszárad és mehet tovább, ahogy írják egy egyszerű szerkezet, villanymotor, fűtőbetét, mechanikus kapcsoló.
júl. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szirty ***** válasza:
43%
No és volt-e a kádban víz és abba esett-e?
júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen időben a napon megolvadhat a burkolata.
júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"No és volt-e a kádban víz és abba esett-e?"

No és a kérdést ki fogja végigolvasni?

júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Vagy leveri a biztosítékot, vagy nem."

Ha leveri, az többnyire annak az eredménye, hogy valamilyen zárlat keletkezik a készülékben, aminek a hatására arra is folyik áram, amerre egyébként nem kellene. Ilyenkor sérülhetnek szigetelések, érintkezők, folyhat nagyobb áram a motoron, fűtőszálon akár. Így ez a lépés ellenjavallott.

Elsőre ki kell rázni a vizet belőle alaposan, aztán napos szellős helyen szárítani úgy elhelyezve, hogy a víz ki tudjon csorogni belőle. 2-3 nap alatt ilyen melegben ki tud száradni.

júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!