Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki rendelt sheinról okosórát?

Valaki rendelt sheinról okosórát?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen fajtát?

júl. 25. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
inkább ne.. pár éve volt a hírekben is, hogy anno egy anyuka vett a gyerekének ilyen noname órát aztán megégette a kezét a gyereknek annyira felforrósodott vagy zárlatos lett a cucc.. persze nem kizárt, hogy egy márkásabb óránál nem fordulhat ez elő, de nekem pl az eddigi huawei és xiaomis órák eddig szerencsére nem okoztak ilyen balesetet.. milyen órát szeretnél rendelni ami ennyire olcsó, hogy sheinről kell?
aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy órát végül megrendeltem még nem érkezett meg, elméletileg augusztus 15-én fog. Majd kiderül milyen minőség.

Köszönöm a választ!

aug. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!