Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Készítenék egy USB-PD 12V ->...

Készítenék egy USB-PD 12V -> PWM szabályozható PC ventilátor csatlakozós mütyürt. Hogyan kéne megoldani?

Figyelt kérdés

Persze létezik kész termék, 5000-ért...

[link]


Maga a PD modul az lófitty

HUF187.95

[link]

Vagy itthon is megtaláltam

[link]


Ilyen tekerős PWM szabályozót viszont nem tudom melyiket kellene, vagy hogyan működik ez.

Nekem kéne az, hogy konstans 12V legyen rajta, tehát semmiképp sem akarom a feszültséget szabályozni, mert egyéb eszközöket is csatlakoztatnék (nekem lenne DC kimenet is).


(PD szabványos Power bank/laptop-/telótöltőről menne. Ezek tudnak 2A 12V, vagy többet)


Ez?

12V PWM Motor Speed Controller Module Single-channel Fan Adjustable Speed Regulator Control Governor Switch

[link]


júl. 22. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem értem, hogy akarod annak a nyomorult ventillátornak a fordulatszámát szabályozni, és akkor kell a valamiféle pwm, vagy nem akarod és akkor elkomplikálod a dolgot.
júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!