Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bekapcsoltam a légkondit,...

Bekapcsoltam a légkondit, rögtön pukkanás majd égett szag...Azonnal kinyomtam ezután. Mi történhetett vele? 2 hónapja volt karbantartás, évente van és eddig nem is volt semmi baja.

Figyelt kérdés

Biztosítékot nem vágott le,a hosszabbító amibe be van dugva működik. Illetve ki tudtam kapcsolni meg világított is rajta aminek kell.

Nyilvan most nem kapcsolom ne újra,nem is merném,majd a lakástulaj hív szerelőt...



júl. 16. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Elképzelhető, hogy leégett a vezérlő panel (az elektrolit kondi szeret elpukkanni rögtön bekapcsolás után és jellegzetes égett szaga van). A szerelő majd megnézi. Addig semmi esetre se dugd vissza az áramba.
júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A berendezésnek van baja.Ide sajnos szeazakember kell....
júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont a "legjobbkor".... Elmúlt években semmi baja nem volt:(
júl. 16. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami elpukkant benne, aminek nem kellett volna, gondolom egy kondi. És ugye ki tudja mit vitt magával. Ezzel te nem tudsz mit kezdeni, de valószínűleg még a szerelő is azt fogja rá mondani, hogy cserélni kell a vezérlőpanelt.
júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
júl. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!