Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ford Mondeo Mk3 központi zár...

Ford Mondeo Mk3 központi zár probléma megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy le volt zárva az autó, a kulcs nem nyitotta. A kulcson a távirányító nem működik!

A csomagteret valamint motorháztetőt tudtam nyitni kulccsal, de maga a vezető oldali ajtót nem tudtam nyitni, így nem oldott fel a központi zár. Hátulról bemászva, belülről sem nyílt az ajtó (egyiksem) miután az autót beindítottam (persze riasztózott végig) mentem fele kb 150 métert a központi zár feloldott. Nos, ha bezárom az ajtókat a kulccsal betudom zárni őket ami tök jó, de szintén nem akarja nyitni. (Riasztó szól folyamatosan hiába már feloldott a központi zár)

Mit kéne tegyek? Ki szerelni a központizár vezérlőt, vagy a riasztó rendszert?

Az a baj amíg riaszt, szerintem új kulcs elektronikát sem enged be tanitani hozza (4x gyujtás fel/le, nem működik)

Esetleg valakinek egy jó tanács?



júl. 13. 12:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!