Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történhetett a hangszedőkkel?

Mi történhetett a hangszedőkkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 2 hónapja vettem egy Epiphone Les Paul Standard gitárt. Mostanában úgy érzem, mintha tompább hangot adnának a hangszedők. Szerintetek mitől lehet? Ennyi idő alatt el tud romlani?



jún. 26. 23:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lesz. A kábel hibátlan, más erősítőm nincs, viszont másik gitárral működött teljesen. El fogom vinni egy szervízbe. Köszönöm a válaszokat!
jún. 27. 17:51
 12/14 anonim ***** válasza:
#8: Hangszedő felezéshez nem kell elem, teljesen passzív áramkör.
jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az én basszusgitárom aktív hangszedős, ott akkor van ilyen, ha merül az elem, illetve egyszer már a jack kimenet csatlakozóját is kellett buherálni, mert a kábelek épphogy lógtak rajta, utána jobb lett. Új gitároknál amúgy lehet ilyen, de végül is láttunk már tönkremenni hangszedőt is, bár valóban ritka passzívnál.
jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mojjo ***** válasza:
@12: Köszi, akkor rosszul emlékeztem erre.
jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!