Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? (Xiaomi Redmi...

Mitévő legyek? (Xiaomi Redmi Buds 4 Lite)

Figyelt kérdés
az utóbbi napokban rendeltem egy xiaomi redmi buds 4 lite-ot. hangzásával nincs gond, jól szól, nem recseg, semmi ilyesmi, azonban a párosításnál szoktak lenni problémák: bekapcsolom a fülest, világít is, aztán nem találja a telefonom, nem csatlakozik. más készülékekről is néztem már, sehonnan se látható ilyenkor. azzal orvosolom rövidtávon a problémát, hogy felteszem pár másodpercre töltőre, aztán újra bekapcsolom, ezek után már a párosítás normálisan lezajlik. nyilván ez idegesítő, már próbáltam elfelejtetni a telefonommal, reseteltem teljesen a fülest is, de akármit csinálok, visszakanyarodunk a problémához. valami tipp esetleg?

jún. 24. 19:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!