Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hany fokos levegot kell hogy...

Hany fokos levegot kell hogy befujjon a klima?

Figyelt kérdés

Nalunk 15 fokos levegot fuj be nem is erezni. Nalatok hany fokos levegot fuj be? Nem hidegebbet kellene hogy befujjon? Egyebkent ez egy regebbi hagyomanyos klima

..


jún. 23. 12:10
1 2
 1/15 Gugu Gabor ***** válasza:
83%
A klima írja hogy 15 fok vagy te mérted? Azért a 30 fokban a 15 fokot érezni kéne
jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Mi az, hogy hagyományos klíma?


Bár alapvetően nálunk a split klímák elterjedtek. Azok nem fújnak be semmit. A benti levegőt keringeti.

jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En mertem meg.
jún. 23. 12:23
 4/15 anonim ***** válasza:
3: Hol mérted? És moivel? Egészen a kifújó lamellák között kell mérni, kisméretű, ámde pontos hőmérővel. Mert utána keveri a benit meleg levegővel.
jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez a regi fajta Daewoo dsb 122 klima van
jún. 23. 12:25
 6/15 anonim ***** válasza:

Így van akkor, ez egy split klíma. Nem fúj be levegőt. A benti levegőt keringeti, azt fújja ét a hideg lamellékon. És az azon felvett hőt a kültéri egységen adja le.


Az a jó, ha nem érzed. Ha éreznéd, akkor jól meg is betegednél. Nem szabad hideg levegőt magadra fújatni. A szoba hőmérsékletének kell hűvösnek lennie, a kívánt 22-24 fok, kinek mi az ideális. Legjobb az lenne, ha ehhez minél kevésbé kellene lehűtenie az átforgatandó levegőt. Pl komoly falhűtéseknél, jól szigetelt házban simán elég lehet csak 20 fokra hűteni a közeget, és az már kiviszi a hőt a szobából. Egy ilyen kis split klímánál úgy létszik ehhez 15 fok alá is kell menni. Kis felület... hát ilyen. De működik? Működik... akkor meg jó.

jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valoszinu nem eleget forgat meg valamiert ha tenyleg nem erzed

es a szoba hany fokos 1-2ora mulva?

meg mekkora szoba?

sokan tul nagy szobahoz hasznaljak es csodalkoznak

nem neztem ra milyen is amit irasz de azt irtak "kis" klima ha tenyleg az akkor nem csoda ha gyenge


ulj egy vodor jeg melle

minel meszebb mesz annal kevesbe erzed huvoset


ugyanez van ha minel nagyobb a szoba


meg magas szobak... van akiknek 3szintet is siman kitesz a szobamagasaga, es ha ott fent van :D azt aztan tenyleg erezni lent...

jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megmertem a lamellak kozott 11 fokos levegot fuj ki.
jún. 23. 13:33
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem bir szerintem 2 szobat napoalit konyhaval lehuteni. Alberletben elunk,mar a klima adott volt mi csak hasznaljuk.
jún. 23. 13:35
 10/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#9 meretek szamitanak mint utaltam ra

meg masok utaltak szigetelesre


ez szinten masik dolog amivel sokan nem torodtek es meg most se annyira lenyegeben a rossz szigeteles olyasmi mintha kint hasznalnad a klimat amit lehut klima azt folyamatosan meleg falak visszamelegitik

jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!