Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Manapság már tényleg csak...

Manapság már tényleg csak okos tv-ket lehet venni? Többi a kérdésben!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 5-6 év után felmondta a szolgálatot az okosom, led hiba kiégett(kiégtek nem tudom hány vaN) Volt 1 tartalék "normális" tv. Azzal most bőven el vagyok karácsony körül gondolkodom új tv-be igy ugye család adna is bele pénzt. Én a régi okosomat is kb csak youtube-ra használtam semmi másra, se nem neteztem vele ami állitólag tv-n amúgy is élvezhetetlen, se semmi más, ilyen fizetős appok, netflix és társai. A kérdés ha inkább az számit, hogy olcsón kijöjjek a tv vásárlásból mert elég a tv , mint tv, és más nem kell, akkor is csak jó drágáért lehet új tv-t venni ami gondolom azért drága mert okos? (drága kb 100 ezer felett) . köszi a válaszokat. ui a "buta" tv-n nem is hiányoznak az okos részek, néha még mondjuk youtube oznék, mise nézés stb de ennyi a reflex amit évekig csináltam meg kényelmesebb volt mint gépen, de ennyi.
jún. 18. 17:17
 1/6 Duke81 ***** válasza:
77%
3-4 százig nem is drága egy tv.100 alatt mit akarsz venni? Ne viccelj már!
jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, bocsi.
jún. 19. 09:14
 3/6 Hintalow ***** válasza:
Természetesen léteznek nem okos tévék még ma is (pl. árúkeresőn az operációs rendszer szűrőt "nincs" értékre állítva) de a kínálat töredéke az okostévékének, és jobbjára alsópolcos gyártók kicsi képátlójú termékei.
jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hintalow köszi és lehet okos tv-t venni normális áron? tehát nem 250 ezer és társai. Tényleg nem ezermillió funkciós okos tv-re vágyom ki se használnám.
jún. 19. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:

A nagy gyártóknak tényleg csak szinte okos tv-io vannak. Lg samsung... elengedték a totál alsó szegmenst.


Ide ilyen kínai paneles izék jöttek be. Sokat törökök szerelnek össze. Gyakran valamilyen régi ismert márka licencét veszik meg. Blaupunkt és hasonlók.

Bár gyakran ezek is okos tv-k, és megy rajtuk a yt meg a streamingek (max, netflix, stb)

Meg mit láttam múltkor.. tesla néven adnak tv-t 😃 nyilván semmi köze nincs az elon musk féle autómárkához.


Nem is javasoltak a buta tv-k emiatt, mert nagyon alja minőségek.


Ha olcsóság kell, akkor a kínaiaknak van két magyobb márkájuk, hisense és TCL. ezek korrektek, nem a gyagyi már azért ahhoz képest, hogy egy lg mit ad 120 körül, meg a kínaiak mit adnak. Tapasztalatom a TCL-lel van igazán. Néhány google fordítós hibát kivéve faszaa

jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi 120 még beleférne, nyilván azért legyen neve, magyar szerviz támogatás a gari miatt.
jún. 20. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!