Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen mobil klímát vegyek?

Milyen mobil klímát vegyek?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik használtak. Milyet használsz? Vélemény?



Tudom semmire nem jó, pénzkidobás, meleg levegőt szívja be, rossz hatásfok, csak a split klíma...

Belváros, nem szerelhetek fel kültéri egységet, szóval split klíma nem opció. Lényeg, hogy hűtsön. Egyébként meg havonta kerül 7-10 000-l többe az üzemeltetése, mint a split klímának, akkor is sok év mire a 70-100 000 Ft-s szerelési költség plusz a 100 000 +-s készülék különbséget kifújom az utcára, plusz az éves karbantartás költségét nem is számoltuk... az alatt meg tönkre is megy mindkettő, mire azt a 200 000+-t a kukába dobom a rossz hatásfok miatt, nagy különbség pénzben nem lesz... Persze a kukába dobtam azt a pénzt és nem a klímások zsebébe. Hűtsön az a lényeg, 28-29 fokból csináljon 25-t, az alá amúgy sem viszem sosem a klímát.



jún. 18. 15:09
 1/1 anonim válasza:
Nekünk booman mobilklima van, egész jó. Gyorsan lehűt 30 fokról 27-re. Nekem már az is jó
jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!