Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a mai modern...

Hogyan lehet a mai modern levelezőkben, konkrétan a gmailben vagy a hotmailben vagy mailbox.hu megszabadulni a mesterséges intelligenciától? Más levelezőre is vonatkozik.

Figyelt kérdés
A gmail/hotmail fiókom állandóan átírja a címzettet, amit onnan tudok meg, hogy a felhőből megkapom , hogy a kívánt címzett (amire a hotmail/gmail tudtom nélkül átírta) nem létezik.

jún. 8. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyet nem tapasztaltam, de valóban igaz, hogy a népszerübb levelezöknek egyre több hülyesége van. Próbáld ki a ProtonMail-t, ez kevésbé bugos, és nem is olvasnak bele az emailjeidbe.
jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem ír át semmit ha nem akarod.
jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A protonmailt próbáltam volna és QRkód olvasó kellett volna hozzá, amit nem fudok biztonságosan használni idegremdszeri fogyatékosságom miatt. finommotoros mozgások a kezeimmel nem megvalósít6ÓK
jún. 8. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem írja át a címzettet!

Vagy te írsz be rossz címet, vagy pedig ahogy elkezded beírni, ő felajánlt a címtárból egyet, közben te meg entert nyomsz és azt írja be. Ezt nem AI csinálja, hanem te.

jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szikszai.B ***** válasza:
78%
Ez nem MI, és nem is ír át semmit. Legfeljebb a levelező vagy a böngésző autocomplete funkciója az, ami kiegészíti a címet, amikor elkezded beírni. De a felajánlott címet nem kötelező elfogadni, illetve ha már elfogadtad, akkor lehet javítani is.
jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez nem ai ,hanem ha elkezdesz beírni egy email cimet ő felajånja a hasznåltakbol egyet .

ėn elkezdem fėrjem email cimét beírni és mår adja ki a teljeset .

jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csakazért se ajánljon fel nekem semmit.

És a válasz Svájcból jött a google központból - az összes google kapcsolatomat címemet otthagytam.

Köszönöm a válaszaitokat.

jún. 8. 19:44
 8/10 A kérdező kommentje:

Most a mailbox.hu-n léptem be egy rég nem használt cimemmel

Első levelem a mesterséges intelligencia újonnan történő bevezetése volt.

Semmi más.

Ha nem tudom kikapcsolni visszakérem az email cimért tavaly fizetett pénzt.

nyugi van nekem

jún. 8. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. A mesterséges intelligencia nem pótolja a humán intelligencia hiányát.
jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
bocsi ennyi zagyvaságot kérdezö rég nem olvastam .
jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!