Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát vennétek ha...

Milyen okosórát vennétek ha puskázás a cél?

Figyelt kérdés
Dokumentumokat, képeket tudjon megnyitni

máj. 29. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyet nem vennék erre a célra.
máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
apple watch
máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Aazigen ecsém…milyen teszt az ahol használhatsz okosórát?:D

Szerintem levetetik veled azonnal igy kár érte..legyél kreatívabb

máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Abból amit egy ilyen készülékre költenél tudnál menni különtanárhoz is.

Valamint az is feltűnő lesz tanári szemmel, hogy mit csinálsz. Azért ők se hülyék. Hallottak már okosórákról meg egyéb dogokról. Sokak idejében komolyabb puskázás is volt, mint ez.

máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

:D épp ezért kérdezem én hogy milyen teszt az ahol okosórával írja meg az ember/gyerek?

Be sem engedném a terembe amíg nem produkál egy telefont az asztalra meg az órát le nem veszi…

Ha meg nem akkor azonnal bukta

Ahogy írták vagy magánóra vagy kutakodj légy kreatív a puskázással

máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hosszú ujjú inggel takarnám az órát. Amikor nem figyelnek felhajtom vagy feljebb húzom a végét és rápillantok az órára
máj. 29. 18:57
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Tudod az a baj hogy a tudáshoz, ami egész életedben végig kell(ene) hogy kísérjen, tanulás is kell. Azzal hogy csalásokkal puskázásokkal átmégy a vizsgákon nem fogsz egy munkahely kiemelkedő személye lenni.Ezzel nem azt mondom hogy 40+ éve nem volt 1-2 jegyzetem a négyjegyű függvénytáblázatban, (akkor még logarlécen kívül csak azt vihettünk be)de az nagyjából semmit nem segített ha buta voltál.
máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemakarlak elkeseríteni de az ingújjas nem épp nyerő

Egy jó tanàcs ha svindliznél..mindig gondolkodj a másik fejével jelen esetben a tanáréval…

Melegvan

Eleve gyanús lennél nekem hosszú ingben s ha nem is jelezném feléd biztos jobban odafigyelnék rád

Ok most nemjut eszembe semmi okosabb puskázás (régvolt már az)

Viszont valamilyen szinten helytáll amit írtak hogy a bemagolt tudás az később hátrány lehet…viszont nemtudjuk milyen vizsgát tesztet csinálsz s teszemaszt szakácsnak tanulsz s valami rohadt emeltszintű matek vizsga vár rád azz nemlesz olyan szüksèges a továbbiakban csak egy muszály felesleges dolog…vagy ha valami szakmunkásnak tanulsz…ok az elmélet egy dolog (nem teljesen hülyeség)viszont a gyakorlat lesz az ahol megtanulod illetve kívánod a tudást hogy a munkáddal előrébb legyél az úgy megint más tészta mert ott nem muszálybol lesz bemagolva…

Hűtő-fűtőnek tanúltam (muszálybol)aztán soha életembe nemfoglalkoztam a dologgal,szakács vagyok azt szeretem igy amit menet közben tanultam sokkal gyorsabb egyszerűbb volt és egyáltalán neméreztem kényszerszerűnek mert én akartam

máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Le fogják vetetni.
máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem puskáznék okos eszközről, mert már a tanárok is teljesen arra vannak ráállva. Írd ki egy jó öreg cetlire, amit tegyél ki az asztalra. A kutya nem fogja észrevenni.
máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!