Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen oldalakról tudok...

Milyen oldalakról tudok rendelni gls csomagpontba, packeta, vagy foxpost automatába?

Figyelt kérdés
Vinteden, és zalandon kívül.

2023. nov. 30. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Sok ilyen oldal van.

Olyan gyűjtőoldal meg nincs ahol össze vannak írva, hogy melyik oldalról melyik automatába, csomagpontra lehet rendelni.

Megnézegeted az oldalaknál a szállítás aloldalt és elolvaod, hogy lehet-e rendelni olyan szállítási móddal amelyik neked tetszik.

2023. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ez megint egy hülye kérdés, gombhoz keresel kabátot. Autós hülye hasonlattal:

Milyen autók vannak, ami benzinnel, gázolajjal vagy elektromos árammal működik?

Csak, amit te kérdezel (mely szállítónak, mely eladókkal van szerződése), listaszerűen üzleti titok szerintem.

Tudunk ezt-azt, de komplett listákat nem tudunk.

2023. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ki kért gyűjtőoldalt? Azt kértem, hogy aki tud, írjon. És lehet hogy gombhoz keresek kabátot, de amíg az okát nem tudod, addig inkább maradj csendben, és őrizd meg magadban az értelmetlen válaszokat. Köszönöm!
2023. nov. 30. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Többszáz webáruház lehet, amik ide-oda szállítanak.
2023. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
pcx.hu
2023. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

3.

A kérdés ostoba.

Mi az, hogy "ok"?

Ha nem vagy képes intelligens módon megfogalmazni egy kérdést, nekem ne magyarázz!

2023. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!